+48 697 685 642
ALKOMATY
PROMILI PROBLEMÓW
SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KALIBRACJI

Współpraca


Fundacja Pomocy Pracownikom Ochrony i ich Rodzinom OCHRONA i POMOC, powołana przez Polską Izbę Ochrony, realizujemy swoje cele poprzez objęcie realną i szeroką opieką najbardziej potrzebujących pracowników ochrony i ich rodziny, wdowy i sieroty po pracownikach ochrony, którzy zgineli podczas służby, a także ofiarom wypadków poszkodowanym podczas wykonywania zadań ochrony.
PIO Polska Izba Ochrony- Alco-Tech należy do firm członkowskich PIO. Zrzeszone są tam firmy branży ochrony, oraz firmy oferujące profesjonalny sprzęt. Mamy zaszczyt uczestniczyć w konferencjach branżowych PIO, gdzie możemy wymienić się z branżą doświadczeniami oraz promować nasze produkty. Zyskaliśmy pełne zaufanie członków izby, jako profesjonalny dostawca alkomatów i narkotestów. Obsługujemy naszych partnerów nie tylko w zakresie technicznym, ale również dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem. Alco-Tech wspiera także Fundację Ochrona i Pomoc. Pomagamy bo chcemy…
IPA Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji- Nasza firma może się pochwalić jako jedyna w branży długoletnią współpracą z IPA. Wspieramy różnego rodzaju imprezy organizowane przez stowarzyszenie. Wydarzenia te wielokrotnie odbywały się pod honorowym patronatem MSWiA oraz KGP. Nasze alkomaty wiele razy trafiły do zwycięzców w różnych zawodach organizowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji.