+48 697 685 642
ALKOMATY
PROMILI PROBLEMÓW
SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KALIBRACJI

O nas

Alco-Tech jest Polską profesjonalną firmą, która specjalizuje się w branży alkomatów oraz narkotestów.

Profil naszej działalności opiera się na długoletniej praktyce. W przeciągu 10 lat zyskaliśmy doświadczenie i profesjonalizm, które pozwoliły nam współpracować z najważniejszymi instytucjami państwowymi , miedzy innymi z POLICJĄ, SŁUŻBĄ WIEZIENNĄ, WOJSKEM, STRAŻĄ GRANICZNĄ, FIRMAMI Z BRANŻY SECURITY ORAZ  SEKTORA NAFTOWEGO  i innymi jednostkami ,a także firmami sektora prywatnego.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony PIO oraz współpracujemy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA.

Jako profesjonaliści stawiamy tylko na sprawdzone rozwiązania i światowych dostawców. Alkomaty oraz narkotesty w naszej ofercie gwarantują najwyższą precyzje oraz szybkość działania, dzięki temu jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie posiadamy dwie lokalizacje na terenie kraju. Oddziały w Warszawie oraz Ostrowie Wielkopolskim zapewniają naszym klientom optymalny dostęp do oferty produktowej oraz serwisu i kalibracji.

Stawiamy również na wysokie standardy, dlatego nasi serwisanci stale podnoszą swoje kompetencje.

Inwestycje w najnowocześniejszy technologicznie sprzęt serwisowy oraz sprawdzone przez lata procedury, pozwalają nam osiągać najwyższe oceny wśród naszych klientów.