+48 697 685 642
ALKOMATY
PROMILI PROBLEMÓW
SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KALIBRACJI

Alkotech AT-1000


AT-1000 to alkomat Klasy Policyjnej z platynowym sesnsorem elektrochemicznym!
Do badań przesiewowych dużej ilości osób w bardzo krótkim czasie. AT-1000 wyposażony jest w platynowy sensor elektrochemiczny oraz czujnik ciśnienia, dzięki czemu dokładność wyników oraz szybkość działania sprawia, ze jest jednym z najchętniej wybieranych alkomatów .


Dodatkowe wyposażenie alkomatu w latarkę Led oraz czytelny wyświetlacz z możliwością korzystania z rozbudowanego menu, pozwala każdemu użytkownikowi na ustawienie urządzenia optymalnie do indywidualnych potrzeb oraz warunków pracy.

AT-1000 to najbardziej zaawansowany technologicznie alkomat, którym można prowadzić badania bez używania ustnika ale również w trybie pasywnym co oznacza, że alkomat sam sprawdzi zawartość alkoholu w otoczeniu ale również w pojemnikach i butelkach.


Dodatkowe funkcje w menu pozwalają na dowolne ustawienie alkomatu w zależności od działań prowadzonych przez użytkownika. Szybkość badania od 0,2 – 2 sekund daje możliwość prowadzenia wzmożonych badań na drogach bez zbędnego blokowania ruchu.
Wynik przeprowadzonego badania wyświetlany jest na czytelnym ekranie co pozwala na szybką weryfikacje stanu trzeźwości osoby badanej i odpowiednią kwalifikację czy jest to stan śladowy, stan po spożyciu alkoholu czy też w stan nietrzeźwości.

Zasilanie AT-1000 to 4 baterie alkaiczne, które pozwalają na przeprowadzenie około 4000 badań.

Parametr Wartość
Typ sensora Wysokiej jakości platynowy sensor elektrochemiczny
Zakres pomiarowy 0.000 – 4.000 ‰
Wymiary (dł. x szer. X wys.) 284 mm x 68,5 mm x 74 mm
Waga 400 g (z 4 bateriami AA)
Warunki pracy Temperatura: -5 – 50oC
Wilgotność: 10 – 90%
Jednostka pomiarowa* ‰ BAC (opcjonalnie: mg/100mL, mg/L, g/L, % BAC)
Czas oczekiwania na gotowość urządzenia Natychmiast
Czas oczekiwania na pomiar <1s
Inne Data, godzina, zmiana czasu wdmuchiwania, zmiana zakresu alarmowania, zmiana czasu wyświetlania pomiaru, zapamiętanie poprzednich pomiarów, menu w języku polskim i angielskim