+48 697 685 642
ALKOMATY
PROMILI PROBLEMÓW
SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KALIBRACJI

Alkotech AT-1000 plus


AT-1000 plus to alkomat do badań przesiewowych dużej ilości osób w bardzo krótkim czasie. AT-1000 plus wyposażony jest w sensor elektrochemiczny oraz czujnik ciśnienia, dzięki czemu dokładność wyników oraz szybkość działania sprawia, ze jest jednym z najchętniej wybieranych alkomatów .

Dodatkowe wyposażenie alkomatu w latarkę Led oraz czytelny wyświetlacz z możliwością korzystania z rozbudowanego menu, pozwala każdemu użytkownikowi na ustawienie urządzenia optymalnie do indywidualnych potrzeb oraz warunków pracy.

AT-1000 plus to zaawansowany technologicznie alkomat, którym można prowadzić badania bez używania ustnika ale również w trybie pasywnym co oznacza, że alkomat sam sprawdzi zawartość alkoholu w otoczeniu ale również w pojemnikach i butelkach.

Dodatkowe funkcje w menu pozwalają na dowolne ustawienie alkomatu w zależności od działań prowadzonych przez użytkownika. Szybkość badania od 0,2 – 2 sekund daje możliwość prowadzenia wzmożonych badań na drogach bez zbędnego blokowania ruchu.

Wynik przeprowadzonego badania wyświetlany jest na czytelnym ekranie co pozwala na szybką weryfikacje stanu trzeźwości osoby badanej i odpowiednią kwalifikację czy jest to stan śladowy, stan po spożyciu alkoholu czy też w stan nietrzeźwości.

Zasilanie AT-1000 plus to 4 baterie alkaiczne, które pozwalają na przeprowadzenie około 4000 badań.